GLOBO Stropné LED svietidlo Lassy kov biele
Číslo výrobku 1422930Opis výrobku
Číslo výrobku 1422930
Toto Globo stropné svietidlo Lassy je jednoduchý, klasický model s pekným tvarom, ktorý bol vyrobený prevažne z opálového akrylu s trblietavým efektom. Zabudovaná 24 W LED žiarovka tohto štvorcového stropného svietidla (33,5 cm x 33,5 cm) vyžaruje svetlých 1 800 lm s teplou bielou farbou svetla 3 000 K. Veľmi pekný chrómový zaoblený rám dotvára vzhľad tohto interiérového svietidla. Toto svietidlo sa dá univerzálne použiť vo vašom obytnom priestore.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371394050
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 650 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 24 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 790 g |
| Výška: | 7,3 cm |
| Šírka: | 33,5 cm |
| Hĺbka: | 33,5 cm |













