GLOBO Stropné LED svietidlo Sapana čierne, 25 x 294 x 294 mm
Číslo výrobku 1989185Opis výrobku
Číslo výrobku 1989185
Stropné svietidlo Globo Sapana o rozmere (v x š x h) 25 x 294 x 294 mm. Svietidlo je vyrobené z plastu. Svietidlo má 3 úrovne osvetlenia pomocou nástenného vypínača (100/50/10 %) a pamäťovú funkciu.
Informácie o výrobcovi
GLOBO Handels GmbH
Gewerbestrasse 3
A-9184 Sankt Peter
office@globo-lighting.com
9007371414390
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 920 g |
| Výška: | 194,0 cm |
| Šírka: | 30,0 cm |
| Hĺbka: | 35,0 cm |





























