Just Light. Stropné LED svietidlo Asmin, 2700-5000K, oceľ, 109,5 x 25,7 cm
Číslo výrobku 2159788Opis výrobku
Číslo výrobku 2159788
Podlhovasté stropné LED svietidlo Asmin zaujme priamočiarym, jednoduchým dizajnom. Svietidlo vo farbe ocele je vybavené tromi pevne zabudovanými LED žiarovkami a vyžaruje svetlo so svetelným tokom cca 2 750 lumenov.
Ovládanie mnohých funkcií pomocou diaľkového ovládania
Teplotu chromatickosti svetla je možné nastaviť od teplej bielej (2 700 K) po dennú bielu (5 000 K) a regulovať možno aj jas. Svietidlo sa ovláda pomocou diaľkového ovládania, ktoré je súčasťou balenia.
Stropné svietidlo je navyše vybavené sériovým spínačom, takže môžete svietidlo ovládať aj bežným svetelným vypínačom. Akonáhle prvýkrát rozsvietite a zhasnete svietidlo, rozsvieti sa celé stropné osvetlenie. Keď rozsvietite a zhasnete druhýkrát, rozsvieti sa iba vonkajší okraj svietidla a pri treťom rozsvietení a zhasnutí bude svietiť iba vnútorná časť. Svietidlo je vybavené pamäťovou funkciou - posledné vybrané nastavenie sa automaticky uloží a pri opätovnom rozsvietení svietidla sa svietidlo rozsvieti práve v tomto nastavení.
Trvanlivé a energeticky úsporné vďaka LED technológii
Stropné svietidlo je vďaka použitej LED technológii energeticky úsporné, zahrieva sa len nepatrne a má dlhú životnosť.
Rozmery: 109,5 x 25,7 x 5,2 cm.
Upozornenie: Svetelný zdroj tohto svietidla môže vymeniť iba výrobca alebo servisný technik poverený výrobcom alebo porovnateľná kvalifikovaná osoba.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689971557
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Materiál rámu: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Nastaviteľná, teplá až neutrálna biela |
| Počet svetelných zdrojov: | 3 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 050 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 835 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 109,5 cm |
| Hĺbka: | 25,5 cm |





















