Just Light. Stropné LED svietidlo Johanna s 5 zv. zdrojmi, 55 x 66 cm
Číslo výrobku 2159291Opis výrobku
Číslo výrobku 2159291
Futuristické stropné LED svietidlo Johanna krásne rozžiari váš obytný priestor. Je vybavené 5 rôzne veľkými svetelnými kruhmi s pevne zabudovanými LED žiarovkami s celkovým svetelným tokom 2650 lm. Rozmery (D x Š): 66 x 55 x 8,5 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689950552
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 5 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 650 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,64 kg |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šírka: | 55,0 cm |
| Hĺbka: | 66,0 cm |











