Just Light. Stropné LED svietidlo Simon, 20W, chróm, 13,5 x 69 x 69 cm
Číslo výrobku 2159028Opis výrobku
Číslo výrobku 2159028
Vďaka svojmu modernému a elegantnému vzhľadu rozžiari stropné LED svietidlo Simon krásne vaše obydlia. Hranaté stropné svietidlo je vyrobené z ocele vo farbe chrómu a je dodávané vrátane 4 pevne zabudovaných LED žiaroviek s príkonom 5 W. Každý svetelný zdroj vyžaruje svetlo so svetelným tokom cca 500 lumenov a vďaka teplote chromatickosti 3 000 K má svetlo príjemne teplú bielu farbu. Vložky z akrylového skla dodávajú svietidlu pekný krištáľový vzhľad.
Rozmery: 69 x 69 x 13,5 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689931438
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 740 g |
| Výška: | 13,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 54,0 cm |







