Just Light. Stropné LED svietidlo Simon, 2x5 W, oceľ, 10 x 51 x 59 cm
Číslo výrobku 2158954Opis výrobku
Číslo výrobku 2158954
Moderné, elegantné designové stropné svietidlo Simon krásne rozžiari váš obytný priestor. Stropné svietidlo je vyrobené z ocele a je dodávané vrátane dvoch pevne zabudovaných LED žiaroviek s príkonom 5 W. Každý svetelný zdroj vyžaruje svetelný tok cca 500 lumenov a vďaka teplote chromatickosti 3 000 K má svetlo príjemnú teplú bielu farbu. Horné rameno svietidla je pohyblivé, preto je úplne na vás, ako bude svietidlo vyzerať a kam budú svetelné zdroje natočené. Rozmery: 10 x 51 x 59 cm.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689928650
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Pozdĺžne |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 750 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 380 g |
| Výška: | 10,0 cm |
| Šírka: | 51,0 cm |
| Hĺbka: | 59,0 cm |



















