Just Light Stropné LED svietidlo Speccio, 25,5W, 2700-5000K, biela, pr. 46,7 cm
Číslo výrobku 2498665Opis výrobku
Číslo výrobku 2498665
LED stropné svietidlo Just Light Speccio prináša svojím tunelovým efektom kúzlo do každej miestnosti. Inteligentné použitie vnútorného zrkadla vytvára ilúziu nespočetných svetelných bodov, čo miestnosti dodáva fascinujúci hĺbkový efekt. Pomocou regulácie teploty svetla môžete upraviť svetlo podľa svojich predstáv, od teplého a útulného svetla po jasné a studené biele svetlo alebo kdekoľvek medzi tým. Bez ohľadu na to, či si chcete užiť pohodový večer alebo sa sústrediť na prácu, toto stropné svietidlo vždy ponúka dokonalé osvetlenie.
Svietidlo Speccio je dodávané s praktickým bezdrôtovým diaľkovým ovládaním, ktoré vám umožní pohodlne ovládať osvetlenie odkiaľkoľvek v miestnosti. Svetlo môžete plynulo stmievať a upravovať podľa seba. Môžete si tiež vybrať, či chcete hlavné svetlo a svetlo s tunelovým efektom zapnúť spoločne alebo samostatne. Svetelný zdroj je možné voliť buď pomocou diaľkového ovládača alebo pomocou vypínača. A vďaka funkcii pamäte sú všetky vaše nastavenia uložené, kým nevykonáte zmenu.
JUST LIGHT - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689003517
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Nastaviteľná, teplá až neutrálna biela |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 050 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,00 kg |
| Výška: | 10,2 cm |
| Šírka: | 46,7 cm |
| Hĺbka: | 46,7 cm |





