Just Light Stropné LED svietidlo Tola, 26W, 1150 lm, čierna, 40 x 40 cm
Číslo výrobku 2498558Opis výrobku
Číslo výrobku 2498558
Stropné LED svietidlo Tola od Just Light kombinuje jednoduchú eleganciu s moderným dizajnom. Drevený dekor v kombinácii s klasickou čiernou dodáva každej izbe útulnú atmosféru. Teplota chromatickosti 3000 Kelvin poskytuje príjemné svetlo a príjemnú atmosféru.
Flexibilný spínací systém umožňuje ovládať svetelné zdroje jednotlivo alebo spoločne stlačením tlačidla a poskytuje ďalšie možnosti prispôsobenia. Toto dekoratívne stropné svietidlo harmonicky zapadne do rôznych štýlov bývania a vo vašom domove určite upúta pozornosť.
JUST LIGHT - stačí rozsvietiť
Mladá značka, atraktívny dizajn a mimoriadne výhodné ceny - to je JUST LIGHT. Objavte širokú škálu pôsobivých lámp v rôznych štýloch pre váš domov. Dokonalé svetlo pre každý vkus.
Informácie o výrobcovi
JUST LIGHT. GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kaiandreas.neumueller@neuhaus-group.de
4043689000455
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Hnedé drevo |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 150 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Druh stmievania: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 2,56 kg |
| Výška: | 7,2 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |





