LED Stropné svietidlo ANGERA, strieborné, 30 W, pr. 44,5 cm
Číslo výrobku 2272508Opis výrobku
Číslo výrobku 2272508
Stropné svietidlo Angera predstavuje dekoratívne a moderné osvetlenie pre vaše obytné priestory. Svietidlo je vyrobené z kovu a plastu a vďaka jednoduchému vzhľadu v striebornom prevedení sa začlení do interiéru zariadených v mnohých štýloch.
Ekologické LED osvetlenie
Stropné svietidlo je vybavené pevne zabudovanou LED žiarovkou s príkonom 30 W a so svetelným tokom 2400 lm. Farbu svetla je možné individuálne nastaviť od teplej bielej (3000 K) po dennú bielu (6500 K). Svietidlo sa ovláda diaľkovým ovládačom, ktoré je súčasťou balenia.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121432
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Farba: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 60 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 450 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 30 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 940 g |
| Výška: | 44,5 cm |
| Šírka: | 44,5 cm |
| Hĺbka: | 9,0 cm |























