LED stropné svietidlo Putz pr. 37 cm
Číslo výrobku 5343801Opis výrobku
Číslo výrobku 5343801
Stropné LED svietidlo zaujme svojim okrúhlym, nadčasovým dizajnom a je vybavené bielym plexisklom. Svietidlo sa dodáva vrátane pevne zabudovaných SMD LED diód 18W.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807303971
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 660 g |
| Výška: | 9,0 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 40,0 cm |






