OBI LED stropné svietidlo Diamand Starry Sky 24 W
Číslo výrobku 1045566Opis výrobku
Číslo výrobku 1045566
LED stropné svietidlo OBI Lighting je ideálne na vytvorenie individuálnej atmosféry v priestore pomocou určitej farby svetla. Hodí sa ako osvetlenie miestnosti alebo ako nepriame dekoračné osvetlenie. Špeciálnym atraktívnym prvkom svietidla je efekt hviezd.
Krásny prvok na individuálne osvetlenie
Stropné svietidlo je v čistej bielej farbe, s kruhom uprostred v striebornej farbe. Okrem stmievania môže svetlo navyše meniť farbu v rozsahu teplá biela až studená biela (3000 K - 6000 K). V balení sa nachádza diaľkové ovládania na pohodlné ovládanie svetla.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048122051858
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 800 lm |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,37 kg |
| Výška: | 40,0 cm |
| Šírka: | 40,0 cm |
| Hĺbka: | 10,0 cm |











