OBI Stropné LED svietidlo Aliano strieborno-chrómované priemer 60 cm
Číslo výrobku 1199983Opis výrobku
Číslo výrobku 1199983
OBI Lighting stropné LED svietidlo Aliano je moderné, dekoratívne svietidlo, ktoré zaisťuje príjemné svetlo vo vašich obytných miestnostiach. LED svietidlo presvedčivo zaujme svojou dlhou životnosťou a minimálnou spotrebou prúdu. Priamo po zapnutí je vyžarované plné svetlo s vysokou svietivosťou. Stropné svietidlo má kovovú základňu a plastové tienidlo s látkovým lemovaním. Tienidlo s priemerom 60 cm má vnútri chrómovanú farbu a zvonka je strieborné.
Moderný dizajn v kombinácii s teplým bielym svetlom
Napevno zabudovaný svetelný zdroj má priemernú menovitú životnosť 20 000 hodín. Svietidlo má príkon 32W. Štandardná farba svetla je teplá biela (3000 K). Montáž na omietku na strop.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048121057899
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Sivá |
| Farba: | Strieborná |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Tkanina |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 600 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,80 kg |
| Výška: | 14,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |
| Hĺbka: | 60,0 cm |



