OSRAM 4bodové svietidlo LED SPOT ELEMENTAL PLATE BLACK, 21 x 13,8 x 21 cm
Číslo výrobku 2814283Opis výrobku
Číslo výrobku 2814283
Stropné bodové svietidlá Osram LED SPOT ELEMENTAL
Výhody výrobku:
- Vysoko kvalitné materiály
- Jednoduchá inštalácia
- Vymeniteľný LED svetelný zdroj
Oblasti použitia:
- Použitie vo vnútri
- Spálňa, pracovne
- Chodby, vstupy, schodiská, obývacie izby, suterény
Vlastnosti výrobku:
- Farba: čierna alebo biela
- Kábel s prierezom 0,75 mm2
- Dvojité zapojenie pre každý produkt s minimálne 3 reflektormi
- Vhodné pre svetelné zdroje s päticou GU10
- Otočná hlava pre široké využitie
- Odolné a vysoko kvalitné materiály
- Jednoduchá prevádzka a inštalácia
- Prísavka súčasťou balenia
Výbava / príslušenstvo:
- Vrátane kompletného príslušenstva pre montáž a zapojenie
- Prísavka
LED úsporné zdroje s dlhou životnosťou
Odporúčame používať LED svetelné zdroje, ktoré vám oproti klasickým žiarovkám pri používaní ušetria až 75% energie, hoci sú o niečo málo drahšie, Vaša investícia sa vám behom pár mesiacov vráti. Navyše majú dlhú životnosť a v domácnosti teda vydržia roky.
OSRAM - viac než len svetlo
Spoločnosť OSRAM so sídlom v Mníchove má už 110 ročnú históriu na trhu a je globálnym lídrom v oblasti LED. Ponúka spektrum nekonečných možností a vysoko kvalitných produktov v oblasti osvetlenia, vizualizácie a senzorovej techniky.
Informácie o výrobcovi
Ledvance GmbH
Parkring 1-5
85748 Garching bei München
contact@ledvance.com
4099854587580
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Svietidlo technológia: | Bez svietidla |
| Farba: | Čierna |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | Bez svietidla |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Vymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Tovar bez svetelného zdroja |
| Počet svetelných zdrojov: | 4 |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Objímka: | GU10 |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 956 g |
| Výška: | 21,7 cm |
| Šírka: | 9,0 cm |
| Hĺbka: | 21,9 cm |









