Paul Neuhaus LED stropné svietidlo MAILAK oválne biele 55 x 48 cm
Číslo výrobku 2474203Opis výrobku
Číslo výrobku 2474203
Nová séria svietidiel Mailak v bielej a čiernej farbe so samostatne zapínateľnými a príjemnými svetelnými pásmi pri teplote svetla 3000 Kelvinov zaujme elegantným a zároveň moderným hranatým dizajnom. Ideálna je napr. do chodby, spálne alebo obývačky ako dekoratívne stropné svietidlo.
Svetlo má dve výkonné LED dosky s príjemnou, teplou bielou farbou svetla 3000K. Oba svetelné zdroje je možné prepínať oddelene pomocou bežného vypínača svetla.
Flexibilita vám umožňuje prispôsobiť svetlo a dosiahnuť požadovaný efekt. Vďaka svojmu atraktívnemu dizajnu a vynikajúcej kvalite svetla dokonale zapadne do vašich obytných priestorov, ako sú obývacie izby a spálne, a zaručene upúta pozornosť.
Technické parametre:
- Farba: biela/čierna
- Farba svetla: teplá biela
- Dĺžka: 550 mm
- Šírka: 480 mm
- Výška: 60 mm
- Hmotnosť: 1700 g
- Kolekcia: MAILAK
- Materiál: kov
- Napätie/napájanie: 220-240V
- Počet svetelných zdrojov: 3
- Celkový príkon max.: 28 W
- Stupeň krytia: IP20
- Štýl: moderný
- Svetelný tok celkový: 1800 lm
- Teplota farby: 3000 K
- Tvar: okrúhly
- Typ zdroja: LED
- Zdroj svetla súčasťou: áno
Informácie o výrobcovi
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248375884
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Čierna |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 2 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 800 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,70 kg |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 55,0 cm |
| Hĺbka: | 48,0 cm |

















