Paul Neuhaus Stropné LED svietidlo Nevis, 6 W, zlatá, 25 x 34 cm
Číslo výrobku 2160448Opis výrobku
Číslo výrobku 2160448
Svietidlo Nevis upúta svojim elegantným vzhľadom pozornosť najmä v obývacej izbe a okrem stropu ho môžete nainštalovať aj na stenu. Oválne svietidlo je vyrobené z ocele obložené plátkovým zlatom a spodný prstenec, na ktorom sú umiestnené žiarovky, je možné otočiť o 350 °. Vďaka kombinácii nepriameho osvetlenia, pozláteného kovu a svetla teplej bielej farby (3 000 K) vyžaruje svietidlo mäkké osvetlenie, ktoré sa postará o útulnú atmosféru.
Svietidlo je vybavené pevne zabudovanou LED žiarovkou s príkonom 6 W a vydáva svetlo so svetelným tokom cca 540 lumenov. Vďaka použitej LED technológii je svietidlo energeticky úsporné, zahrieva sa len nepatrne a má dlhú životnosť.
Vďaka zlatému tienidlu poskytuje stropné svietidlo nielen pekný svetelný efekt, ale slúži zároveň aj ako dekorácia. Rozmery: pr. 32,5 x 20 cm.
Informácie o výrobcovi
PAUL NEUHAUS GMBH
Olakenweg 36
59457 Werl
kontakt@neuhaus-group.de
4012248288160
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Klasický |
| Farba: | Zlatá |
| Materiál rámu: | Železo |
| Materiál tienidla: | Železo |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Svietidlo, ktoré môže vymeniť kvalifik. personál |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 550 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Nepriame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 750 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 24,0 cm |
| Hĺbka: | 34,0 cm |















