Reality Stropné LED svietidlo Kato s efektom hv.oblohy, 3000-5500 K, pr. 60 cm
Číslo výrobku 2381093Opis výrobku
Číslo výrobku 2381093
Stropné svietidlo Kato s jednoduchým moderným dizajnom sa skvele prispôsobí rôznym oblastiam použitia. Tienidlo Starlight s efektom hviezdnej oblohy vytvára harmonickú atmosféru a efektívne osvetlenie vášho obytného priestoru.
Pomocou diaľkového ovládania je možné pri svietidle ovládať jas, teplotu chromatickosti (3000-5500 K) a aktivovať nočné svetlo. Svietidlo má navyše pamäťový efekt - svetelné scenáre nastavené pomocou diaľkového ovládača sa uložia a po vypnutí a zapnutí nástenným vypínačom sa obnoví posledné zvolené nastavenie.
Svietidlo je vybavené modernou LED technológiou s vysokou kvalitou svetla a energetickou účinnosťou. V porovnaní s bežnými halogénovými žiarovkami môžete ušetriť až 80 % nákladov na energiu. LED svetelné zdroje majú navyše dlhú životnosť, produkujú menej tepla a chránia životné prostredie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807383553
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 060 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 27 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,53 kg |
| Výška: | 12,0 cm |
| Šírka: | 60,0 cm |













