Reality Stropné LED svietidlo Visby s ventilátorom chróm, pr. 75 cm
Číslo výrobku 2152015Opis výrobku
Číslo výrobku 2152015
Náš deň sprevádza mnoho rôznych situácií, ktoré vyžadujú rôzne osvetlenie a funkcie. Stropné svietidlo Visby s integrovaným ventilátorom je perfektným príkladom funkčnosti a designu a zároveň spĺňa rôzne každodenné požiadavky. Priložené diaľkové ovládanie slúži na ovládanie ventilátora, nastavenie osvetlenia aj časovača. Integrovaný ventilátor má tri rýchlostné stupne a zaručuje ochladenie v lete aj ideálne rozprestretie teplého vzduchu počas chladných ročných období. Je možné nastaviť tri úrovne farby svetla stropného svietidla alebo plynule 3 000 - 6 500 K. Svietidlo je navyše vybavené integrovaným regulátorom jasu a funkciou nočného osvetlenia, ktoré je možné tiež ovládať pomocou diaľkového ovládania. Časovač je možné naprogramovať na jednu, dve alebo štyri hodiny. Chrómované stropné svietidlo s bielym plastovým krytom je možné kombinovať so zariadením v mnohých štýloch. Svietidlo je navyše vybavené modernou LED technológiou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou svetla a nízkou spotrebou energie. V porovnaní s bežnými halogénovými žiarovkami je možné ušetriť až 80 % nákladov na energie. LED žiarovky majú navyše dlhú životnosť, produkujú menej tepla a šetria životné prostredie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807461084
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Chrómová |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 4 400 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 60 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 4,59 kg |
| Výška: | 21,0 cm |
| Šírka: | 75,0 cm |
| Hĺbka: | 75,0 cm |























