REALITY Stropné svietidlo Cartida, 17 W, 2000 lm, RGBW, pr. 38 cm
Číslo výrobku 2381184Opis výrobku
Číslo výrobku 2381184
Stropné/nástenné svietidlo Reality Cartida s efektom hviezdnej oblohy je vybavené pevne zabudovanou SMD LED žiarovkou s príkonom 17 W a vyžaruje svetlo so svetelným tokom 2000 lm a teplotou chromatickosti v rozmedzí 2700-6000 K (teplá biela). Svietidlo je ďalej vybavené prstencom, ktorý je možné rozžiariť vo farbách RGB. Hlavné svetlo aj prstenec je možné ovládať samostatne pomocou dodávaného diaľkového ovládania.
Technické parametre:
- Materiál: plast
- Svetelný zdroj: SMD LED (zabudovaný)
- Príkon: 17 W
- Svetelný tok: 2000 lm
- Teplota chromatickosti: 2700-6000 K (teplá biela až studená biela)
- Index podania farieb (CRI): >80
- Životnosť: 20000 h
- Počet spínacích cyklov: 10000
- Stupeň krytia: IP20
- Trieda ochrany: I
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807561722
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Čierna |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Guľa |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Zmena farby RGB + biela |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 000 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 17 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,06 kg |













