Stropné LED svietidlo Caldilora, 4000 K, 22,2 W, 2600 lm, antracitová, pr. 38 cm
Číslo výrobku 2272516Opis výrobku
Číslo výrobku 2272516
Stropné svietidlo zo série Caldilora vám poskytne v miestnosti príjemné osvetlenie. Možno ho umiestniť do obývacej izby, na chodbu alebo do izby pre hostí. Svietidlo je vyrobené z plastu, ktorý sa ľahko udržuje a má dlhú životnosť. Vďaka modernému vzhľadu v antracitovej farbe upúta stropné svietidlo pozornosť v každom interiéri.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121449
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Antracitová |
| Materiál rámu: | Oceľ |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Denné biele svetlo (> 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | S vypínačom |
| Montážna hĺbka: | 6 cm |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 24 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,02 kg |
| Výška: | 5,8 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |







