Stropné LED svietidlo Oriago, 3000 K, 18 W, 1100 lm, matná čierna, pr. 38 cm
Číslo výrobku 2272482Opis výrobku
Číslo výrobku 2272482
Stropné svietidlo zo série Oriago vám poskytne v miestnosti príjemné osvetlenie. Je možné ho umiestniť do obývacej izby, na chodbu alebo do izby pre hostí. Svietidlo je vyrobené z plastu, ktorý sa ľahko udržuje a má dlhú životnosť. Vďaka modernému vzhľadu v matnej čiernej upúta stropné svietidlo pozornosť v každom interiéri.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007873121418
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Čierna matná |
| Materiál rámu: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Teplé biele (2 700 až 3 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 750 g |
| Výška: | 6,0 cm |
| Šírka: | 38,0 cm |
| Hĺbka: | 38,0 cm |











