Stropné LED svietidlo s hviezdnou oblohou Atria priemer 58 cm biele
Číslo výrobku 1946540Opis výrobku
Číslo výrobku 1946540
Jednoduchý dizajn - praktické funkcie! Moderné stropné LED svietidlo Atria presviedča svojím moderným dizajnom a ponúka rozmanité možnosti použitia. Na individuálnu úpravu svetelnej atmosféry môžete farbu a intenzitu svetla svietidla celkom jednoducho nastaviť diaľkovým ovládačom. Správne umiestnené stropné svietidlo sa vďaka nápadnému krytu Starlight stane absolútnym dizajnovým prvkom v každom obytnom priestore. Pomocou diaľkového ovládania môžete takisto pohodlne ovládať ďalšie funkcie, ako je funkcia nočného svetla a pamäťová funkcia. Vďaka jednoduchému dizajnu v bielej farbe sa stropné svietidlo ľahko začlení do existujúcich štýlov zariadenia a dá sa kombinovať s ďalšími farebnými odtieňmi.
Ekologické a energeticky efektívne
Svietidlo je vybavené modernou LED technológiou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou svietivosti a energetickou účinnosťou. V porovnaní s bežnými halogénovými svietidlami môžete ušetriť až 80 % nákladov na elektrickú energiu. LED svetelné zdroje majú navyše dlhú životnosť, produkujú menej tepla a chránia životné prostredie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807493948
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 3 700 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 23 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,92 kg |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 58,0 cm |
| Hĺbka: | 58,0 cm |












