Svietidlo stropné Trino LED Smart Light s diaľkovým ovládaním
Číslo výrobku 1892660Opis výrobku
Číslo výrobku 1892660
Stropné svietidlo je možné ovládať pomocou aplikácie, ovládača alebo hlasom. Spolupracuje s Alexou, Siri a Hey Google. Rozmer: 42 x 3 cm.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4048123262468
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Denné biele svetlo (> 5 300 kelvinov) |
| Svetelný tok v lumenoch: | 2 700 lm |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Tlmiteľné diaľkovým ovládaním a aplikáciou |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,10 kg |
| Výška: | 3,0 cm |
| Šírka: | 42,0 cm |
| Hĺbka: | 42,0 cm |



















