Trio LED stropné svietidlo Paolo pr. 370 mm
Číslo výrobku 1988732Opis výrobku
Číslo výrobku 1988732
LED stropné svietidlo Trio Paolo vhodné do väčšiny miestností je určené na stropnú inštaláciu. Vďaka stupňu krytia IP44, je vhodné aj do kúpeľne. Krásne osvetlí každú miestnosť vďaka svietivosti 1500 lm v neutrálnej bielej farbe svetla s 4000 K. Svietidlo je tiež opatrené fascinujúcim efektom hviezdneho neba.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807507744
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Materiál rámu: | Plast |
| Materiál tienidla: | Akrylová |
| Tvar: | Okrúhly |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Neutrálne biele (3 400 až 5 300 kelvinov) |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 1 500 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP44 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Nestmievateľné |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | Bez diaľkového ovládania |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | S efektom hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 15 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 535 g |
| Výška: | 8,5 cm |
| Šírka: | 37,0 cm |
| Hĺbka: | 37,0 cm |







