Trio Stropné LED svietidlo Akita, 56W, 6550lm, 3000-6500K, mat.biela, 48 x 48 cm
Číslo výrobku 2381176Opis výrobku
Číslo výrobku 2381176
Stropné LED svietidlo AKITA je určené na montáž na stenu či strop. Svietidlo je vybavené zabudovanou LED diódou s príkonom 56 W a vyžaruje svetlo so svetelným tokom 6550 lm. Teplotu chromatickosti svetla v rozmedzí 3000-6500 K (teplá biela až denná biela) je možné ovládať priloženým diaľkovým ovládaním alebo vypínačom. Svietidlo je vybavené pamäťovou funkciou.
LED svetelné zdroje disponujú vysokou kvalitou svetla a energetickou účinnosťou, dlhou životnosťou a produkujú len málo tepla. V porovnaní s bežnými halogénovými žiarovkami ušetríte až 80 % nákladov na energie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807575293
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Biela |
| Farba: | Matná biela |
| Materiál rámu: | Kov |
| Tvar: | Hranatý |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 6 550 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Objímka: | LED platina |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | Bez nočného svetelného efektu |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 56 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,36 kg |
| Výška: | 5,5 cm |
| Šírka: | 48,0 cm |
| Hĺbka: | 48,0 cm |



















