Trio Stropné LED svietidlo Irvine 60 W matný nikel
Číslo výrobku 1988880Opis výrobku
Číslo výrobku 1988880
IRVINE má decentný a minimalistický dizajn, pri ktorom sa zámerne ustúpilo od ozdobných a dekoratívnych prvkov. Svietidlo je vhodné na nástennú a stropnú montáž a zaujme praktickými prídavnými funkciami. Jas a farbu svetla je možné plynule regulovať pomocou priloženého diaľkového ovládača, takže v závislosti od svetelných pomerov je možné individuálne prispôsobenie. Keď svietidlo vypnete a znovu zapnete nástenným vypínačom, zapne sa vďaka integrovanej pamäťovej funkcii posledný svetelný scenár nastavený diaľkovým ovládačom. Moderné svietidlo má rozmery 105 x 42 cm a zvýši hodnotu obývačky alebo spálne s úžasnými svetelnými výsledkami. Svietidlo z kefovaného hliníka sa dá integrovať predovšetkým do moderných štýlov zariadenia s rovnými líniami. Svietidlo navyše disponuje modernou LED technológiou, ktorá sa vyznačuje vysokou kvalitou svetla a energetickou účinnosťou. V porovnaní s bežnými halogénovými svietidlami môžete ušetriť až 80 % nákladov na elektrickú energiu. LED svetelné zdroje majú navyše dlhú životnosť, produkujú menej tepla a chránia životné prostredie.
Informácie o výrobcovi
TRIO International GmbH
Gut Nierhof 17
59757 Arnsberg
info@trio-lighting.com
4017807449525
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Štýl: | Moderný |
| Farba: | Nikel matný |
| Materiál rámu: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Materiál tienidla: | Plast |
| Tvar: | Ďalšie tvary |
| Vrátane osvetľovacieho prostriedku: | LED |
| Vymeniteľný svetelný zdroj: | Nevymeniteľný osvetľovací prostriedok |
| Farba svetla: | Nastaviteľné teplé až denné biele svetlo |
| Počet svetelných zdrojov: | 1 |
| Svetelný tok v lumenoch: | 7 100 lm |
| Trieda ochrany IP: | IP20 |
| Detektor pohybu: | Bez detektora pohybu |
| Stmievanie: | Plynulo stmievateľné |
| Druh stmievania: | Diaľkovým ovládačom |
| Nepriame osvetlenie: | Priame svetlo |
| Diaľkový ovládač: | S diaľkovým ovládaním |
| Efekt nočného osvetlenia: | S nočným svetelným efektom |
| Funkcia hviezdneho neba: | Bez efektu hviezdnej oblohy |
| Výškové nastavenie: | Nie je výškovo nastaviteľné |
| Vypínač: | Bez vypínača |
| Max. výkon svetelného zdroja: | 60 W |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,67 kg |
| Výška: | 6,5 cm |
| Šírka: | 105,0 cm |
| Hĺbka: | 42,0 cm |













