COMPO CACTEA Substrát pre kaktusy a sukulenty 5 l
Číslo výrobku 1572098Opis výrobku
Číslo výrobku 1572098
Substráty a kompost COMPO
Kvalitný pestovateľský substrát je základom zdravého rastu vašich rastlín. Poskytuje oporu koreňom, dokáže zadržať vodu a živiny a disponuje dostatočne kyprou a vzdušnou štruktúrou, aby umožnil koreňom dýchať. A pretože má každá rastlina iné nároky, nie je substrát ako substrát.
Substrát pre kaktusy a sukulenty COMPO CACTEA
- Špeciálny vysoko kvalitný substrát pre všetky druhy kaktusov a ostatných sukulentov
- Špeciálny aktivátor koreňov a kvalitný kremičitý piesok viditeľne napomáha rozvoju koreňovej sústavy, chráni rastliny pred premočením a zaisťuje dobré prevzdušnenie substrátu
- Obsiahnuté hnojivo pôsobí okamžite a zaručuje optimálne zásobovanie rastlín živinami po dobu až 8 týždňov
Miesto aplikácie a obdobie použitia
- Interiér
- Marec-október
Informácie o výrobcovi
Terrasan
Lovosická 711/30
19000 Praha
info@terrasan.cz
4008398712211
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia: | Interiér/obytný priestor |
| Bio: | Nie bio |
| Obsah balenia: | 5 l |
| Rašelina: | Obsahuje rašelinu |
| Vhodné pre ekologické poľnohospodárstvo: | Nevhodné pre ekologické poľnohospodárstvo |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 3,15 kg |
| Výška: | 26,0 cm |
| Šírka: | 22,0 cm |
| Hĺbka: | 6,0 cm |





















