Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

IAMS Granule pro kočky ADULT 1+ s jehněčím 10 kg

Č.výr. 1640275

  • Krmivo pro dospělé kočky
  • Vysoká stravitelnost
Informácie o výrobku
 
31,99 EUR
3,20 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 1640275

Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé kočky s jehněčím masem je 100% kompletní a vyvážené krmivo, které podporuje sedm znaků zdravé vitality a zajistí kočce zdravou kůži a nádherně lesklou srst. Krmivo IAMS for Vitality pro dospělé kočky je 100% kompletní a vyvážené, odborníky sestavené krmivo, které bude vašemu zvířeti chutnat a svědčit. Naše nová a vylepšená receptura pro dospělé kočky s jehněčím masem je založena na kvalitních živočišných bílkovinách pečlivě vybraných tak, aby podporovaly sedm znaků zdravé vitality kočky. Aby byly kočky zdravé, aktivní a plné energie, obsahují naše lahodné receptury až 87 % živočišných bílkovin (z celkového obsahu bílkovin).

Naším závazkem je nabídnout kočkám specializované krmivo se skvělou chutí, které si váš domácí mazlíček bezvýhradně zamiluje a které bude podporovat všech sedm znaků zdravé vitality. Díky vyváženému obsahu omega-3 a omega-6 mastných kyselin v krmivu IAMS budete moct obdivovat zdravou kůži a lesklou srst vašeho zvířete. Své receptury jsme vyvinuli tak, aby snižovaly pH v močové soustavě a udržely ji zdravou. Připravte se, že vaše zvíře bude skákat a řádit. To díky kvalitním bílkovinám a nezbytným minerálům, které pomáhají udržet zdravé svaly a klouby. Kombinace antioxidantů s vitamínem E posiluje imunitu, takže vaše zvíře už při výpravách nic neohrozí. A až ho uslyšíte chroupat naše granule s vyváženým obsahem minerálů v každém soustu, můžete si být jisti, že bude mít silné a zdravé zuby. Při úklidu kočičí toalety oceníte zdravé trávení kočky díky optimální kombinaci vlákniny, prebiotik a řepné dužiny. Naše krmiva navíc obsahují sedm základních živin pro zdravé srdce, aby vám váš miláček nikdy nepřestal projevovat lásku.

Krmivo IAMS podporuje sedm znaků zdravé vitality, které na svém zvířeti budete s radostí pozorovat každý den.

Složení: sušené kuřecí a krůtí 41 % (kuřecí 25 %, přirozený zdroj taurinu), kukuřice, vepřový tuk, jehněčí (4,1 %), ječmen, sušená řepná dužina (1,7 %), kuřecí šťáva, fruktooligosacharidy (0,69 %), chlorid draselný, rybí tuk, sušené pivovarské kvasnice.

Jakostní znaky: hrubé proteiny 35 %, hrubé oleje a tuky 14 %, omega-6 mastné kyseliny 2,6 %, omega-3 mastné kyseliny 0,27 %, hrubé popeloviny 7,2 %, hrubá vláknina 1,9 %, vápník 1,4 %, fosfor 1,2 %, hořčík 0,092 %, taurin 2000 mg / kg.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore