Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Royal Canin Granule pre mačky Maine Coon Kitten 2 kg

Č.výr. 5230206

  • Vyvážený pomer vitamínov, minerálov a bielkovín
  • Podpora rastu silných zubov a celkovej ústnej hygieny
  • Podporuje vývoj imunitného systému
Informácie o výrobku
 
23,99 EUR
12,00 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 5230206

Royal Canin Granule pre mačky Maine Coon Kitten je kompletné super-prémiové krmivo pre mainské mývalie mačiatko do 12 mesiacov. Obdobie rastu vášho mainského mývalieho mačiatka je obdobím zmien a nových objavov. Jeho imunitný systém sa ešte len vyvíja, a preto je dôležité, aby jeho strava uspokojovala všetky jeho nutričné požiadavky. Zloženie krmiva Royal Canin Maine Coon Kitten je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho mačiatka. Podávaním kvalitnej výživy už od počiatočných dní prispievate k dlhodobému zdraviu vášho mačiatka, keď rastie v dospelú mačku. Rastové obdobie vášho mainského mývalieho mačiatka je výnimočne dlhé a je základom špecifickej veľkosti mačky v dospelosti. Z toho dôvodu krmivo Royal Canin Maine Coon Kitten obsahuje upravené množstvo energie a bielkovín, ale aj vitamínov (vrátane vitamínu D) a minerálov, ktoré podporujú zdravý vývoj kostí a kĺbov. Tráviaci trakt vášho mačiatka sa síce vyvíja, ale je stále nezrelý. Vaše mačiatko potrebuje výživu s vysokým obsahom bielkovín, aby jeho trávenie fungovalo správne. Krmivo preto obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.) a tiež prebiotiká, ktoré spoločne podporujú črevnú mikroflóru vášho mačiatka. Keď vaše mainské mývalie mačiatko rastie, jeho prirodzená obranyschopnosť sa vyvíja. Patentovaný komplex antioxidantov (napríklad vitamín E) v krmive Royal Canin Maine Coon Kitten jeho prirodzenú obranyschopnosť ešte ďalej podporuje. Granule tohto krmiva sú veľkosťou aj tvarom prispôsobené veľkej čeľusti mačiatka a podporuje žuvanie, ktoré zlepšuje ústnu hygienu.

Aby sa mohli uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo Royal Canin Maine Coon Kitten je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,00 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore