Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Royal Canin Granule pre mačky Regular Sensible 33 2 kg

Č.výr. 5230362

  • Vyvážený pomer vitamínov, minerálov a bielkovín
  • Pre optimálnu kondíciu a zdravie mačiek
  • Podpora tráviaceho traktu
Informácie o výrobku
16,99 EUR
8,50 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5230362

Royal Canin Sensible je kompletné super-prémiové krmivo pre dospelé mačky (staršie 1 roka) s citlivým zažívaním. Žalúdky niektorých mačiek sú obzvlášť citlivé na isté typy potravy. Ak je to prípad aj vašej mačky, bude potrebné zmeniť krmivo, aby sa jej žalúdok upokojil. Existuje mnoho živín, ktoré môžu mať blahodarný vplyv na tráviaci trakt vašej mačky. Zloženie krmiva Royal Canin Sensible je vytvorené pre mačky, ktoré vykazujú známky citlivosti na isté druhy potravy. Obsahuje exkluzívnu kombináciu živín, ktoré posilňujú a podporujú správne trávenie a zdravú črevnú mikroflóru. Toto krmivo je vhodné pre mačky od 1 roka do 7 rokov.

Obsah veľmi kvalitných živín, ako sú napríklad vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.), pomáha obmedzovať prítomnosť nestrávených látok v hrubom čreve vašej mačky. Granule môžete svojej mačke podávať aj potom, čo sa stav jej žalúdka zlepší, aby zostal aj naďalej v poriadku.

Krmivo Royal Canin Sensible je veľmi chutné a obsahuje granule troch rôznych tvarov so špeciálne zvolenými chuťami, ktoré podporujú chuť do jedlu a lepšie trávenie.

Menšie porcie znamenajú, že tráviaci trakt nie je tak zaťažený, a žalúdku vašej mačky sa uľaví. Koncentrovaná energia v krmive prospieva mačkám s vyššími energetickými nárokmi. Naviac bolo krmivo Royal Canin Sensible vytvorené tak, aby udržiavalo močové cesty zdravé.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh krmiva:Suché krmivo
Typ balenia:Vrecko
Obsah:2 kg
Vhodné pre:Mačky
Fáza života:Dospelý
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,00 kg
Výška:38,0 cm
Šírka:18,5 cm
Dĺžka:12,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore