Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Whiskas Granule pre mačky s kuracím 1,4 kg

Č.výr. 5302732

  • Kompletné krmivo
Informácie o výrobku
5,49 EUR
3,93 € / kg

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

9 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5302732

Whiskas granule. My, kto pracujeme vo Whiskas, rozumieme tomu, čo vaša mačka prirodzene potrebuje a miluje. Preto používame lahodné, výživné ingrediencie, ktoré si inštinktívne zamiluje. Zloženie krmív pre mačky Whiskas je starostlivo pripravené tak, aby poskytovalo vašej mačke všetko, čo prirodzene potrebuje v každej fáze svojho života, a aby bola trvale spokojná a zdravá od mačiatka až do staroby. Každé z krmív pre mačky, vyvinuté našimi odborníkmi v Centre Waltham, ktoré predstavuje svetovú autoritu v obore starostlivosti o domácich miláčikov a ich výživu, je kompletné a vyvážené, aby ste mohli poskytnúť svojej mačke tú najlepšiu starostlivosť. Vďaka pestrosti našej ponuky si každý deň môže pochutnávať na niečom inom.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh krmiva:Kompletné krmivo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:1,40 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore