Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Royal Canin Granule pre psov Maxi Adult 5+ 15 kg

Č.výr. 1561612

V OBI predajni Bratislava

nie je k dispozícii

Suché krmivo pre psov

Popis výrobku

Č.výr. 1561612

Royal Canin Maxi Adult 5+ je kompletné super-prémiové krmivo pre dospelých psov (nad 5 rokov) veľkých plemien (26 - 44 kg). Starnutie sa u rôznych psov líši, ale keď sa váš pes veľkého plemena blíži k 5. roku veku, môžu sa u neho prejaviť prvé známky starnutia. Je dôležité si pamätať, že v každom štádiu života váš pes potrebuje vyváženú stravu, ktorá podporuje jeho zdravie. Zloženie krmiva Royal Canin Maxi Adult 5+ je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho psa v strednom veku. Toto krmivo je vhodné pre psov veľkých plemien starších ako 5 rokov, ktorých váha sa pohybuje medzi 26 a 44 kg.

Veľké psy v strednom veku sú náchylní k priberaniu, a preto je v tomto štádiu ešte dôležitejšie venovať pozornosť ich dennému príjmu potravy a zabraňovať prejedaniu. Granule obsahujú unikátnu vyváženú zmes veľmi kvalitných bielkovín a vlákniny, takže váš pes v každej porcii dostáva presne to, čo potrebuje, aby si udržal zdravú váhu a mal dobré zažívanie. Krmivo je špeciálne vytvorené tak, aby pomáhalo psom veľkých plemien v tomto štádiu. Podporuje ich kosti, väzy a kĺby, aby uniesli svoju váhu a mohli zostať aktívni.

Aj keď už sa u vášho psa môžu prejavovať prvé známky starnutia, stále mu zostáva veľa energie. Preto krmivo Royal Canin Maxi Adult 5+ obsahuje upravený obsah živín, vrátane exkluzívneho komplexu antioxidantov, ktorý pomáha neutralizovať voľné radikály, a váš pes si tak udržuje svoju vitalitu a zdravý metabolizmus.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh krmiva:Suché krmivo
Typ balenia:Vrecko
Obsah:15 kg
Vhodné pre:Psy
Fáza života:Udržiavacia fáza
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:15,0 kg
Výška:12,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:90,0 cm

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore