Sukulent v kvetináči vo vzhľade zvieraťa, 3 varianty, pr. kv. cca 13 cm
Číslo výrobku 2399590Opis výrobku
Číslo výrobku 2399590
Táto kolekcia ponúka výber z troch rôznych druhov sukulentov s fascinujúcimi tvarmi listov. Rastliny sú prezentované v roztomilých zvieracích kvetináčoch, ktoré dodajú vášmu domovu alebo kancelárii nádych Afriky. Bez ohľadu na to, či si vyberiete elegantnú dužinu (Echeveria) alebo exotickú tlsticu (Crassula), každá rastlina je sama o sebe malým umeleckým dielom.
Sukulenty sú známe svojou ľahkou starostlivosťou a vyžadujú iba občasné zalievanie, takže sú ideálne pre ľudí s hektickým životným štýlom. Umiestnite rastliny na slnečné miesto pri okne a sledujte, ako sa im v týchto roztomilých zvieracích kvetináčoch darí. Vyzdobte si svoj domov, kanceláriu alebo akúkoľvek špeciálnu izbu sukulenty vo zvieracích kvetináčoch a vytvorte si jedinečnú atmosféru.
Informácie o výrobcovi
Lemkes Export B.V.
Kwintlaan 1
2295 Kwintsheul
info@kwintplant.nl
8719194454934
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Preferovaná teplota (°C): | 20 °C |
| Stanovište: | Svetlé až slnečné |
| Priemer hrnca: | 13 cm |
| Potreba vody: | Nízka |
| Začiatok kvitnutia: | Bez kvetov |
| Farba kvetu: | Bez kvetov |
| Aktuálna výška rastliny: | 30 - 40 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,80 kg |
| Výška: | 30,0 cm |
| Šírka: | 15,6 cm |
| Hĺbka: | 15,6 cm |
POZOR! AK DôJDE K VYPREDANIU SKLADOVÝCH ZÁSOB, BOHUŽIAĽ NIE JE MOŽNÉ KVETY A RASTLINY UŽ VIAC OBJEDNAŤ!DOSTUPNOSŤ RASTLÍN A KVETÍN SA MôŽE LÍŠIŤ NA ZÁKLADE SEZÓNNEJ PONUKY A SKLADOVÝCH ZÁSOB NAŠICH PREDAJNÍ. AKTUÁLNU DOSTUPNOSŤ JE NUTNÉ SI OVERIŤ NA KONRÉTNEJ PREDAJNI!









