Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Philips Súprava bitov Classic PH2 PH3, 4-dielna

Č.výr. 5126537

  • Robustné bity v praktických tvaroch
  • Dobrý prenos sily
  • Logické zostavenie súpravy
Informácie o výrobku
2,09 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5126537

LUX-TOOLS 4-dielna súprava bitov Classic pre skrutky PH s 2 bitmi z veľkostí PH2 a PH3 je vhodná pre zapálených domácich majstrov. Bity vyrobené z chróm-vanádiovej ocele sú vďaka svojmu robustnému spracovaniu vhodné na bežné použitie v hobby dielni alebo na skrutkovanie. Bity so zaoblenou hlavou a 2 prekríženými drážkami sa používajú pri práci s krížovými skrutkami. V porovnaní s jednoduchými systémami drážok majú výhodu prenosu sily rozloženej na 4 kontaktných bodoch.

Súprava bitov je vybavená normovanou 6,3 mm šesťhrannou stopkou, vďaka čomu je kompatibilná so súpravami nástrčných kľúčov. Ak pracujete s elektrickou alebo akumulátorovou vŕtačkou, všimnete si, že bit pre skrutky Phillips možno rýchlo, bezpečne a jednoducho umiestniť do skrutkovej hlavy. Voči nevyhnutne vznikajúcim silám vyskakovania (vytlačenie skrutkovacieho náradia zo skrutky) budete pôsobiť zvýšeným prítlakom hneď, ako sa skrutka začne v tvrdšom materiáli ťažšie otáčať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Dĺžka:25 mm
Obsah:4 ks
Magnetický:Nie
Spôsobilé pre VDE:Nie
Úchyt:Krížová drážka PH
Materiál:Oceľ
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:4 g
Výška:2,5 cm
Šírka:6 mm
Dĺžka:6 mm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore