Conacord Oko pre cargo lištu, pozinkovaná oceľ, 2 ks, 900 daN
Číslo výrobku 2495844Opis výrobku
Číslo výrobku 2495844
Oká pre cargo lištu sú dôležitými upevňovacími prvkami, ktoré je možné použiť kdekoľvek v viazacej lište na zabezpečenie nákladu. Umožňujú bezpečné uviazanie nákladu a nákladu na prívesy, kamióny alebo iné dopravné prostriedky.
Informácie o výrobcovi
CONACORD Voigt GmbH & Co. KG
Seilerweg 10
59556 Lippstadt
post@conacord.de
4004947522270
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia skrutkovacích háčikov: | Exteriér |
| S plastovým opláštením: | Bez plastového opláštenia |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Tvar očiek skrutkovacích hákov: | Zahnuté |
| Vnútorný priemer očiek (mm): | 29 mm |
| Povrch: | Pozinkované |
| Max. Zaťažiteľnosť: | 900 kg |
| Obsah balenia: | 2 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 47 g |
| Výška: | 14,5 cm |
| Šírka: | 8,0 cm |
| Hĺbka: | 5,0 cm |



