Conacord Stropný držiak s obratlíkom, nerezová oceľ, pr. 80 mm
Číslo výrobku 2495828Opis výrobku
Číslo výrobku 2495828
Nerezový stropný držiak s obratlíkom Conacord je praktický spojovací prvok, ktorý slúži predovšetkým na bezpečné a stabilné zavesenie predmetov zo stropu.
Informácie o výrobcovi
CONACORD Voigt GmbH & Co. KG
Seilerweg 10
59556 Lippstadt
post@conacord.de
4004947587088
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Oblasť použitia skrutkovacích háčikov: | Exteriér |
| Typ položky skrutkovací háčik: | Stropné háčiky |
| S plastovým opláštením: | Bez plastového opláštenia |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Nehrdzavejúca oceľ |
| Tvar očiek skrutkovacích hákov: | Zahnuté |
| Vnútorný priemer očiek (mm): | 22 mm |
| Povrch: | Odolný voči korózii |
| Max. Zaťažiteľnosť: | 500 kg |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 330 g |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 6,1 cm |



