LUX-TOOLS Hák v ťažnom prevedení, pozinkovaný, 70 x 45 mm
Číslo výrobku 2122893Opis výrobku
Číslo výrobku 2122893
Plochý hák v ťažnom prevedení slúži na ukotvenie drôtených lán alebo povrazov. Vďaka tomu je vhodný pre vnútorné aj vonkajšie použitie. Má oko na upevnenie lán s hrúbkou maximálne 15 mm. Jeho dlhý hák sa zužuje do špičky, a preto sa s ním ľahko manipuluje. Má dlhú životnosť a je odolný voči poveternostným vplyvom. Ako materiál je použitá nehrdzavejúca pozinkovaná oceľ. Ťažný hák je dimenzovaný pre maximálnu nosnosť 150 kg. Má rozmery 70 x 45 mm (V x Š).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874358233
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ položky skrutkovací háčik: | Karabína |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 100 g |
| Výška: | 7,0 cm |
| Šírka: | 4,5 cm |
| Hĺbka: | 3 mm |





