LUX-TOOLS Mäsiarsky hák, nerezová oceľ, 80 x pr. 3,9 mm
Číslo výrobku 2122836Opis výrobku
Číslo výrobku 2122836
Symetrický mäsiarsky hák slúži na upevnenie reťazí a lanov s maximálnym prierezom 30 mm. Možno ho použiť ako v interiéri, tak aj v exteriéri. Príslušenstvo pre laná je vyrobené ako S-hák s plochým a špicatým koncom. Hák presvedčí dlhou životnosťou a stabilitou. Je vyrobený z nerezovej ušľachtilej ocele a je odolný voči poveternostným vplyvom. Vďaka tomu má vysokú nosnosť. Má rozmery 80 x 32 x 3,9 mm (V x Š x priemer).
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874358172
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ položky skrutkovací háčik: | Hák v tvare S |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Povrch: | Nehrdzavejúca ušľachtilá oceľ A4 |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 19 g |
| Výška: | 8,0 cm |
| Šírka: | 3,2 cm |
| Hĺbka: | 4 mm |





