LUX-TOOLS Skrutkovací núdzový článok, pozinkovaný, pr. 5 mm
Číslo výrobku 2123750Opis výrobku
Číslo výrobku 2123750
Skrutkovací núdzový článok sa používa ako stredový článok dvoch koncov reťaze a slúži na bezpečné a pevné spojenie reťazí, ôk a slučiek. Má priemer 5 mm. Vďaka prevedeniu z pozinkovanej ocele je núdzový článok robustný a odolný voči korózii. Rozmery sú 50 x 23 mm (V x Š). Skrutkovací núdzový článok sa vyznačuje vysokou nosnosťou max. 290 kg.
Informácie o výrobcovi
OBI Group Sourcing GmbH
Albert-Einstein-Straße 7-9
42929 Wermelskirchen
info@obisourcing.de
4007874358837
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Typ položky skrutkovací háčik: | Háčiky |
| Materiál skrutkovacieho háku: | Oceľ |
| Povrch: | Pozinkované |
| Obsah balenia: | 1 ks |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 25 g |
| Výška: | 5,0 cm |
| Šírka: | 2,3 cm |
| Hĺbka: | 5 mm |





