Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Kúpeľňová skrinka s keramickým umývadlom Samantha 50 W/g

Č.výr. 1142637

  • Moderný dizajn
  • Keramické umývadlo
  • Elegantný dizajn v laku
Informácie o výrobku
209,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

4 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1142637

Kúpeľňová skrinka Samantha 50 (50 cm) s keramickým umývadlom. Korpus skrinky je vyrobený z 16 mm MFC laminátu, v bielom laku s vysokým leskom. Predná zásuvka je vyrobená z 16 mm MFC laminátu v sivom laku s vysokým leskom. Skrinka má 2 zásuvky sa závesy s jemným dovieraním Soft Close. Otváranie pomocou strieborných úchytiek. Skrinka má kovové pochrómované nožičky s nastaviteľnou výškou. Skrinka obsahuje keramické umývadlo s prepadom. Skrinka je dodávaná v demontovanom stave a v krabici.

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore