Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava komb. vrtákov zo spekaného karbidu Classic  4 mm-8 mm, 5-dielna

Č.výr. 5029749

  • Robustná 5-dielna súprava v praktickom boxe
  • Mimoriadne vhodná na betón, murivo a obklady
  • Na vŕtanie, udieranie a vŕtanie s príklepom
Informácie o výrobku
 
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%

V OBI predajni Bratislava

Objednávka v predajni

Popis výrobku

Č.výr. 5029749

Súčasťou osvedčenej praktickej LUX-TOOLS 5-dielnej súpravy kombinovaných vrtákov Classic sú vrtáky s   4 mm, 5 mm, 6 mm a 8 mm - ide o základné vybavenie, ktoré nesmie chýbať v žiadnej domácej dielni. Súprava sa dodáva v praktickom boxe na zavesenie. Kombinované vrtáky sú určené na prácu s betónom, obkladmi, ako aj s kameňom. Sú vyrobené z robustnej ocele. Medzi charakteristické vlastnosti patrí klinový hrot so zosilnenými kovovými doštičkami na oboch hranách. Tento tvar sa optimálne hodí pre uvedené materiály.

Súprava sa ako príslušenstvo hodí na použitie s príklepovými vŕtačkami, prípadne s vŕtacími kladivami. To, či sa tieto použijú s príklepovou funkciou alebo s funkciou kladiva, závisí od vlastností materiálu. Ak ide o betón alebo podobne tvrdý kamenný materiál, treba použiť krútiace sily a sily úderu na postupné vybúranie otvoru. V prípade pórobetónu môžete pokojne vynechať príklepovú funkciu, rovnako ako aj v prípade systému modulových stien, pretože vo vnútorných dutinách sa nachádzajú mäkké tepelnoizolačné vrstvy. Pri príklepovom vŕtaní hrozí nebezpečenstvo, že sa kameň zlomí. Vďaka súprave dokážete použitím správneho postupu splniť tieto požiadavky.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Vhodné pre:Kameň

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore