Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava vrtákov a bitov 65 dielov

Č.výr. 4692893

  • Ideálna súprava príslušenstva pre každý akumulátorový skrutkovač
  • Všetky nástroje majú upínanie na šesťhran
  • Vrátane praktického úložného boxu
Informácie o výrobku
34,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 4692893

65dielna LUX-TOOLS Súprava vrtákov a bitov obsahuje rozsiahly sortiment pre každý akumulátorový skrutkovač. Obsiahnuté sú najbežnejšie vrtáky do dreva a kovu a taktiež najbežnejšie bity a nástrčné kľúče. Všetky vrtáky a bity majú upínanie na šesťhran. Okrem toho je obsiahnutá rukoväť pre manuálne použitia bitov a zvinovací meter 2 m. V priloženom úložnom boxe je možné náradie dobre uložiť a prepravovať.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ
Vhodné pre:Drevo, oceľ

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore