Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

LUX Súprava vrtákov Comfort  5 mm - 8 mm, 9-dielna

Č.výr. 5044383

  • Kvalitná súprava vrtákov na univerzálne použitie
  • Optimálne vhodná na kov, betón, kameň, murivo a drevo
  • Uskladnenie v praktickom boxe
Informácie o výrobku
9,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

už len menej ako 3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 5044383

Táto LUX-TOOLS 9-dielna súprava vrtákov Comfort sa vyznačuje vysokou kvalitou a všestrannými možnosťami použitia pri remeselníckych prácach. Súprava vrtákov sa dodáva v praktickom boxe s pútkom na zavesenie na stenu s náradím. Súčasťou súpravy sú tri vrtáky z každého z priemerov 5 mm, 6 mm a 8 mm s rôznymi dĺžkami. Toto príslušenstvo pre elektrické náradie je vyrobené z vysokokvalitnej ocele, ktorá sa vyznačuje dlhou životnosťou a vysokou odolnosťou.

Na rôzne materiály, ako sú napríklad oceľ, murivo a drevo je potrebné použiť špeciálne vrtáky: súprava vrtákov Comfort splní tieto požiadavky. Okrem špirálového tvaru stopiek hrajú dôležitú úlohu aj hroty vrtákov. Napríklad vrtáky do dreva majú strediaci hrot, ktorý umožňuje na milimeter presné nasadenie, zatiaľ čo vrtáky do kovu, ktoré sú takisto súčasťou súpravy, sú vybavené kužeľovitým hrotom s dvomi ostriami. Hroty vrtákov do kameňa majú klinový tvar a brúsené ostria. Podklad z kameňa sa neprereže, ale pomocou vŕtacieho kladiva alebo príklepového vrtáka sa kus po kuse vyrazí do tvaru otvoru. Vďaka tejto súprave budete ideálne vybavení na vŕtanie do uvedených materiálov.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Materiál:Oceľ s hrotom z tvrdokovu
Vhodné pre:Oceľ, drevo, kameň

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore