16.9.2019 0:54


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Leifheit Skrutkovací držiak do zeme so skrutkovacou tyčou

Č.výr. 4022174
  • Robustný plast s masívnym kovovým jadrom
  • Stabilný skrutkovací držiak do zeme pre rúrkové stojany s priemerom 50 mm
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

5 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 4022174

Skrutkovací držiak do zeme so skrutkovacou tyčou značky Leifheit zaisťuje spoľahlivé upevnenie vášho sušiaka na bielizeň alebo slnečníka. Tento skrutkovací držiak do zeme vyrobený z robustného plastu s masívnym kovovým jadrom je možné použiť bez predchádzajúceho zabetónovania. Jeho stabilné puzdro garantuje bezpečné upevnenie v zemi bez akéhokoľvek pretáčania. Skrutkovací držiak do zeme je vhodný pre priemer rúrkového stojana 50 mm a hodí sa tak pre väčšinu bežných slnečníkov.

Súčasťou dodávky je 1 viečko, ktoré skrutkovací držiak do zeme chráni pri nepoužívaní pred poveternostnými vplyvmi, a 1 skrutkovacia tyč, ktorá umožňuje ľahké zaskrutkovanie na požadovanom mieste.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore