18.1.2020 19:40


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

Leifheit Skrutkovací držiak do zeme so skrutkovacou tyčou

Č.výr. 4022174
  • Robustný plast s masívnym kovovým jadrom
  • Stabilný skrutkovací držiak do zeme pre rúrkové stojany s priemerom 50 mm
Informácie o výrobku
14,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajniBratislava

5 ks k dispozícii

Viac na tejto stránke

Popis výrobku

Č.výr. 4022174

Skrutkovací držiak do zeme so skrutkovacou tyčou značky Leifheit zaisťuje spoľahlivé upevnenie vášho sušiaka na bielizeň alebo slnečníka. Tento skrutkovací držiak do zeme vyrobený z robustného plastu s masívnym kovovým jadrom je možné použiť bez predchádzajúceho zabetónovania. Jeho stabilné puzdro garantuje bezpečné upevnenie v zemi bez akéhokoľvek pretáčania. Skrutkovací držiak do zeme je vhodný pre priemer rúrkového stojana 50 mm a hodí sa tak pre väčšinu bežných slnečníkov.

Súčasťou dodávky je 1 viečko, ktoré skrutkovací držiak do zeme chráni pri nepoužívaní pred poveternostnými vplyvmi, a 1 skrutkovacia tyč, ktorá umožňuje ľahké zaskrutkovanie na požadovanom mieste.

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 31.03.2020.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore