16.9.2019 8:43


Uvedené informácie sa vzťahujú k vybranej predajni v okamihu zobrazenia príp. tlače. Nepreberáme žiadnu záruku v prípade zmien. Právo na zmeny vyhradené.

OBI Svetelná LED reťaz 15 LED diód rôzne farby

Č.výr. 4795142
  • 15 LED diód
  • Prívodný kábel 50 cm
  • Svetelná reťaz do interiéru
Informácie o výrobku
 
4,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 4795142

Pôsobivá vianočná dekorácia. Táto OBI svetelná LED reťaz s 15 LED diódami napájaná batériami je vhodná na dekoráciu okien, stolov a váz. Vďaka tenkému ohýbateľnému káblu je táto svetelná reťaz vhodná aj na majstrovanie. Na základe úspornej LED technológie budete mať dlho radosť zo svojej svetelnej reťaze, ktorá je napájaná 2 batériami typu AA. Batérie nie sú súčasťou dodávky. Svetelná reťaz je dostupná vo farbách červená, zelená, modrá, fialová a studená biela.

LED diódy sa vyznačujú iba nízkou produkciou tepla, mimoriadne nízkou spotrebou elektrickej energie a dlhou životnosťou.

Technické údaje:
Batérie: 2 batérie typu AA
Farba kábla: biela

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Hodnotenia (0)

Pre tento výrobok nebolo doposiaľ vložené žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí tento produkt!

Podmienky účasti a ďalšie podrobnosti nájdete tu www.obi.sk/sutaz.
Platnosť do 30.09.2019

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

  • Rezervácia a vyzdvihnutie
  • Overiť dostupnosť v predajni
  • Veľký výber produktov
Hore