Boltze Lucerna s uchom Arvid, prírodná/čierna, pr. 18 x 28 cm
Číslo výrobku 2768083Opis výrobku
Číslo výrobku 2768083
Značka Boltze už 60 rokov ponúka špičkové a kvalitné bytové doplnky a darčeky v rôznych trendoch. Medzi najpopulárnejšie trendy patrí priemyselný, škandinávsky, vidiecky alebo moderný štýl. V ponuke značky Boltze nájdete širokú škálu bytových doplnkov, ako sú sviečky, vázy, príbory, riad, lucerny a ďalšie interiérové dekorácie, alebo záhradné dekorácie a ďalšie sezónne predmety, ale aj nábytok, materiál pre domácich majstrov a záhradné centrá. Výrobky Boltze sú vyrábané vždy z kvalitných materiálov. Vyberte si zo širokej ponuky značky Boltze!
Informácie o výrobcovi
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4066076713622
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Svietniky s ochranou proti vetru |
| Farba: | Prírodná |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Obsah: | 1 kus |
| Nehrdzavejúce: | Nie odolné voči korózii |
| 5205_Vnútorný priemer: | 16 cm |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 670 g |
| Výška: | 28,0 cm |
| Šírka: | 18,0 cm |
| Hĺbka: | 28,0 cm |



