Sunny Garden Svietnik drevený kmeň so sklom, rôzne druhy, pr. 13 x 15 cm
Číslo výrobku 1557321Opis výrobku
Číslo výrobku 1557321
Sunny Garden svietnik drevený kmeň so sklom je rustikálna drevená dekorácia. Vzhľadom na to, že sa jedná o kmene z pravého dreva, je každý kus iný a líši sa veľkosťou a vlastnosťami. Príslušný motív je vyfrézovaný z oboch strán do dreveného kmeňa a zaisťuje pôsobivé svetlo sviečky. Biela sviečka pre svietnik je súčasťou dodávky.
Upozornenie:
Prírodný produkt s rozmerovou toleranciou priemeru kmeňa +/- 2,5 cm.
V prípade online objednávky nie je možné vybrať farbu či dizajn, tovar bude vybraný podľa aktuálnej dostupnosti.
Informácie o výrobcovi
Gerhard Weinz GmbH
Bergstrasse 15
71157 Hildrizhausen
info@gw-import.de
5997978790291
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Svietniky s ochranou proti vetru |
| Farba: | Prírodná hnedá |
| Materiál: | Drevo |
| Oblasť použitia: | Interiér a exteriér |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 1,05 kg |
| Výška: | 15,0 cm |
| Šírka: | 13,0 cm |
| Hĺbka: | 13,0 cm |
POZOR! V PRÍPADE ONLINE OBJEDNÁVKY NIE JE MOŽNÉ SI VYBRAŤ FARBU ČI DIZAJN, TOVAR BUDE VYBRANÝ PODĽA AKTUÁLNEJ DOSTUPNOSTI.









