Sortiment

Služby

Create! by OBI
Žiaden sériovo vyrábaný tovar. Šikovný nábytok a doplnky v najnovšom dizajne – vyrobené Vami, poskytnuté nami.
Na stránku OBI Create

Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Nádoba na čajové sviečky Safari Lodge sklo 12,5 cm x priemer 10 cm zelená

Č.výr. 1689942

  • Hodí sa k aktuálnemu trendu Safari Lodge
  • Vytvára príjemnú svetelnú atmosféru v domácnosti
  • Do interiéru
Informácie o výrobku
 
5,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

Popis výrobku

Č.výr. 1689942

Nádoba na čajové sviečky kolekcie Safari Lodge sa postará o útulnú svetelnú atmosféru v domácnosti. Dá sa ideálne použiť v interiéri. Na jeho výrobu sa používa sklo nenáročné na udržiavanie. Dekorácia je pritom vyhotovená v zelenom odtieni, má elegantnú zamatovú povrchovú úpravu a jemnú zlatú bordúru. Nádoba na čajové sviečky má priemer 10 cm a výšku 12,5 cm.

Safari Lodge - trendová kolekcia pre atmosféru savany
Divoké zvieratá, obrovské palmy a prírodné materiály v kombinácii s luxusnými, zlatými prvkami - to sú centrálne prvky, ktoré spája náš trend Safari Lodge. Dekoratívne prvky s leopardím vzorom kompletujú vzhľad safari džungle. Pozornosť sa pritom zameriava na trendové farby jari: svetlozelená, šalviová, horčicová a svetložltá. Uspokojte svoju túžbu po dobrodružstve a cudzích krajinách a vneste atmosféru safari do vášho domova.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Druh:Svietnik na čajové sviečky
Farba:Zelený
Výška:12,5 cm
Priemer:10 cm
Materiál:Sklo
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:520 g
Výška:10,0 cm
Šírka:12,5 cm
Dĺžka:12,5 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore