Boltze Home Svietnik Arosa transparentná pr. 7,5 x 20 cm, 1 ks
Číslo výrobku 2590099Opis výrobku
Číslo výrobku 2590099
Značka Boltze už 60 rokov ponúka špičkové a kvalitné bytové doplnky a darčeky v rôznych trendoch. Medzi najpopulárnejšie trendy patrí priemyselný, škandinávsky, vidiecky alebo moderný štýl. V ponuke značky Boltze nájdete širokú škálu bytových doplnkov, ako sú sviečky, vázy, príbory, riad, lucerny a ďalšie interiérové dekorácie, alebo záhradné dekorácie a ďalšie sezónne predmety, ale aj nábytok, materiál pre domácich majstrov a záhradné centrá. Výrobky Boltze sú vyrábané vždy z kvalitných materiálov. Vyberte si zo širokej ponuky značky Boltze!
Informácie o výrobcovi
Boltze Gruppe GmbH
Alte Landstrasse 42
22145 Braak
Info@boltze.de
4020607740457
Technické špecifikácie
| Vlastnosti výrobku | |
|---|---|
| Druh: | Svietnik |
| Farba: | Priesvitná |
| Materiál: | Sklo |
| Oblasť použitia: | Vnútorný priestor |
| Obsah: | 1 kus |
| Nehrdzavejúce: | Nie odolné voči korózii |
| Rozmery a hmotnosť (netto) | |
|---|---|
| Hmotnosť: | 230 g |
| Výška: | 20,0 cm |
| Šírka: | 7,5 cm |
| Hĺbka: | 20,0 cm |



