Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Gardena Sypací vozík L

Č.výr. 1191162

  • Záruka 25 rokov (záručné podmienky - pozri "Ďalšie informácie")
  • Jednoduché vyprázdnenie alebo čistenie vďaka sklopnému krytu
  • Vďaka inovatívnej uzatváracej lište s tesniacim okrajom materiál nevypadáva von
Informácie o výrobku
39,99 EUR

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

3 ks k dispozícii

Viac od tejto značky

Popis výrobku

Č.výr. 1191162

Gardena sypací vozík L sa skvele hodí na pohodlné rozptyľovanie hnojív a posypovej soli na stredne veľkých plochách. Je možné ho jednoducho ovládať pomocou funkcie otvoriť/zavrieť na rukoväti, kde je možné zároveň nastaviť množstvo posypového materiálu. Posúvač tesne uzatvára zásobník a zabraňuje sypaniu, keď vozík stojí, počas jeho plnenia alebo po použití. Špeciálny rozmetací valec rozptyľuje posypový materiál dokonale rovnomerne a čisto a iba na tie oblasti, kde sa to vyžaduje.

Sypací vozík L je vyrobený z materiálu odolného proti korózii a poveternostným vplyvom a môžete ho jednoducho čistiť vodou. Môžete ho používať pre posypový materiál s rôznou zrnitosťou - hnojivá, semená, granuláty, piesok a posypovú soľ. Je tak celoročne použiteľný, v lete aj v zime.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Max. Pracovná šírka:45 cm
Obsah náplne:12,5 l
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:2,50 kg

globals.forwardingAgency
Doručenie balíka
Cena doručenia tohto tovaru je 2,90 €.

Tento tovar sa dodáva ako balík a bude doručený do 1-3 pracovných dní. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Nadrozmerný tovar Vám doručí domov špedičná firma. Špeditér je povinný doručiť tovar iba pred dom (obytná oblasť). Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Ďalšie informácie o doručovaní zásielok nájdete na našich stránkach.

Iní zákazníci kúpili tiež

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore