Vaše nastavenia prehliadača zakazuje používanie cookies. Ak chcete na stránke používať všetky funkcie neobmedzene, prosím povoľte používanie cookies a obnovte stránku.

Váš internetový prehliadač je zastaraný. Pre väčšiu bezpečnosť, rýchlosť a lepšiu skúsenosť s touto stránkou si aktualizujte svoj prehliadač.

Bazaltová posypová drvina antracitová 2 - 4 mm 25 kg PE vrece

Č.výr. 1403393

  • Zrnitosť: 2 - 4 mm
  • Drvina vo farbe antracitová
  • Dodávka v PE vreci s hmotnosťou 25 kg
Informácie o výrobku
5,29 EUR
0,22 € / kg
Odstupňovaná cena

Cena vr. DPH 20%plus náklady na doručenie.

V OBI predajni Bratislava

34 ks k dispozícii

Popis výrobku

Č.výr. 1403393

Posypová drvina na chodníky, cesty a priestranstvá. Materiál na lôžka pre dlažby a doskové krytiny v konštrukciách bez spojiva. Sypaný materiál na konštrukcie podláh v interiéri. Škárovacia drvina pre vodu prepúšťajúce, ekologické dlažby (šírka škáry > 8 mm). Aj na vyplnenie zatrávňovacích tvárnic. Prímes do betónu z kamennej drviny.

Optimálny posypový materiál na zimnú údržbu. Zodpovedá smernici RVS 12.04.16 Posypy (Typ 1-S - schválený pre asanačné obvody podľa zákona o ochrane ovzdušia pred imisiami), ďalej zodpovedá technickým dodacím podmienkam pre posypové materiály na zimnú údržbu ciest, ako aj nariadeniu spolkovej republiky Štajersko o ochrane čistoty ovzdušia a nariadeniu mesta Viedeň o zimnej údržbe.
Žiadne nebezpečenstvo silikózy, pretože drvina neobsahuje kremeň, podiel prachu < 0,063 mm, max. 1 %, vysoká odolnosť proti oderu (nízka tvorba prachu), nespôsobuje koróziu, prírodný materiál odolná proti mrazu.

Technické údaje:
- Zrnitosť: 2 - 4 mm
- Zrno: drvina
- Farba: antracitová
- Sypná hmotnosť: 1 500 kg/m3
- Balenie: PE vrece
- Obsah: 25 kg

Balenie a dodávka v praktických PE vreciach
Sypký materiál a kamenivo v PE vreciach majú početné výhody oproti veľkým Big Bag baleniam. Vrecia sa dajú prepravovať jednoducho a čisto v aute alebo malom prívese. Ulice, príjazdové cesty a chodníky zostávajú čisté.
Na základe veľkosti PE vriec si môžete zakúpiť aj menšie množstvá kameniva a drviny. Malé 10 kg vrecia umožňujú aj jednorazovú, dlhšiu prechádzku.

Všeobecné pokyny pre sypké materiály a kamenivo
Prírodné výrobky môžu v závislosti od svojho pôvodu vykazovať rozdiely vo farbe, štruktúre aj veľkosti. Údaje o veľkosti kameňov sa vzťahujú na veľkosti ôk sita. Z technických dôvodov sa pri triedení nedá zamedziť výskytu väčších bočných dĺžok u podlhovastých kameňov ani nepatrnému podielu menších kameňov. Mnohé druhy sa dodávajú "premývané". Pri balení sa však môže tvoriť prach v dôsledku oderu.

Technická specifikace

Detaily výrobku
Zrnitosť:Do 5 mm
Druh:Kamienky
Rozmery a hmotnosť
Hmotnosť:25,0 kg
Výška:11,0 cm
Šírka:37,0 cm
Dĺžka:43,0 cm

globals.forwardingAgency
Doručenie špedícia
Cena doručenia tohto tovaru je 14,90 €.

Tovar bude dodaný špedičnou spoločnosťou za 2-4 pracovných dní. Upozorňujeme, že v súvislosti so zasielaním zásielok špedíciou musí byť tovar vyplatený vždy v hotovosti. Pri rovnakej objednávke viacerých položiek naraz v balíkoch ale aj špedíciou, sa cena doručenia môže líšiť. Cena doručenia nie je založená na počte položiek, ale na položke s najvyššou cenou doručenia v rámci Vašej objednávky.

Špedícia Vás pred doručením tovaru bude kontaktovať, aby Vám oznámila dátum doručenia. Doručenie je v zásade možné od pondelka do piatku od 8:00 do 17:00. Dodávatelia sú povinní doručiť iba pred dom (obytná oblasť).

Uvedené ceny a dostupnosť tovaru sú platné pre Vami zvolenú OBI predajňu
Všetky uvedené ceny sú v EUR vrátane DPH
Bežná cena = Odporúčaná maloobchodná cena.

Hore